Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

TEKNOLOJİ / MOBİL

Teknoloji

Rekabetin yoğun olduğu ticaret hayatında şirketler çalışan ve müşteri memnuniyetini korumaya büyük özen gösteriyor. Bu özen çalışanlara ve müşterilere özel hediyelerle yansıtılıyor. Her sene sonunda şirketlerin promosyon hediyeler vermesi, çalışanları memnun edecek küçük hediye kutuları hazırlaması, hediye yelpazesini her seferinde genişletmesi bu yüzdendir. On-Netb2b, teknoloji promosyon hediyeleri kategorisiyle şirketlerin daha modern, yenilikçi, teknolojik ürünlerden yararlanmasını sağlıyor. Rekabete güç kazandıran, memnuniyeti artıran, kalitesiyle fark yaratan promosyon teknoloji ürünleri çok renkli ve cezbedici ürünlerden oluşuyor. Elektronik eşyalar arasında küçük ev aletlerinden hobi ürünlerine kadar bir dolu seçenek var. Hepsi çok şık, çok işlevsel, çok cazip!

Şık ve Fonksiyonel Markalı Promosyon Teknoloji Ürünleri

Gündelik yaşamı keyifli hale getirecek, verimliliği destekleyecek teknoloji promosyon ürünleri ile şirketler bir adım öne çıkıyor, yüksek rekabet gücünü ortaya koyuyor. İşte teknoloji alanında öne çıkan logolu promosyon ürün seçenekleri;

Çay & Kahve makineleri

İş yerinde, evde, yürüyüş öncesinde, yürüyüş sonrasında gibi zamanlarda gün boyu tüketilen çay ve kahve, tam bir keyif içeceğidir. On-Netb2b, elektrikli çaydanlık ve profesyonel kahve makineleri ile teknoloji promosyon ürünleri çıtasını yükseltiyor.

Fotoğraf makineleri

Canon, Fujifilm gibi dünya devi fotoğraf makinesi markaları On-Netb2b teknoloji kategorisini süslüyor. Konsept hediye kutusu fikirlerinin yıldızı olan fotoğraf makineleri, çalışanlara ve VIP müşterilere sunuluyor. Değer yaratan, kişileri yenilikçi alanlara adım atmaları yönde cesaretlendiren teknoloji ürünleri, rekabetle birlikte saygınlığı da güçlendiriyor.

Mobil aksesuarlar

Cep telefonları ve tabletler artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. 7'den 70'e herkes gün boyu bu mobil ürünlerle yaşamını sürdürüyor. Hemen her an yanımızda olan bu ürünlerle birlikte kullanılan aksesuarlar da artık elimizden eksik olmuyor. Şarj kablosu, bluetooth hoparlör, powerbank, wireless şarj aleti ve benzeri aksesuarlar şimdi Onnetb2b mobil aksesuar kategorisinde bir tık ötede. Bu markalı ve üst kalitedeki ürünler, hiç kuşkusuz çalışanlar, bayiler ve müşteriler için algı değeri en yüksek hediyeler arasında yer alıyor.

Profesyonel bakım ürünleri

Tıraş makinesi, saç kurutma makinesi, fön makinesi gibi ürünler kişisel bakımı kolaylaştırıyor, estetik görünmeye yardımcı oluyor. On-Netb2b teknoloji ürünleri kategorisinde bu ürünlere yer veriyor, teknolojik hediye fikirlerini zenginleştiriyor.

Teknoloji Ürünleri ile Fark Yaratan Sonuçlar

Ticari hedefleri olan her girişim, her marka ve şirket promosyon ürün çalışmalarını önemsiyor. Çalışanın mutlu olduğu yerlerde ürün ve hizmetten yararlananlar da mutlu, iyi hissediyor. Şirketler çalışanlarına verdikleri değeri küçük hediyelerle taçlandırmayı seviyor, hedef kitlesini unutmuyor. Yıl boyunca birçok özel günde On-Netb2b teknoloji kategorisiyle memnuniyeti sağlıyor, ticari hedeflere ulaşma yolunda cazip fırsatlar sunuyor.

Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr