Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

ŞEMSİYE

Şemsiye

Yağmur, kar ve yoğun yaz güneşinde insanları koruyan şemsiye, günlük yaşamda sıklıkla kullanılıyor. Kış boyunca herkesin kişisel bir şemsiyesinin olması firmalara yeni bir reklam alanı sunuyor. Şemsiyeler promosyon ürün kapsamında hem şık hem de çok işlevsel kabul ediliyor. Şemsiyenin temel ihtiyaç olması promosyonu daha da etkili hale getiriyor. Promosyon şemsiye modelleri zengin bir renk ve fonksiyonellik sunuyor. Su geçirmeyen kaliteli kumaşlardan ürettiğimiz şık şemsiyeler, üzerine yaptığımız kaliteli logo baskısı ile kurumsallaşıyor, doğal reklam ürünlerinden birine dönüşüyor.

Marka bilinci oluşturmak, zihinlerde aşinalık kazandırmak, müşteri memnuniyetini artırmak, etkili reklamlar yapmak, kullanıcıların yaşamını kolaylaştırmak gibi birçok amaca hitap eden promosyon şemsiye, beklentileri her seferinde karşılıyor. Oteller, restoranlar, şirketler kış boyunca logo baskılı şemsiyeler ile müşterilerini, ziyaretçilerini karşılıyor, promosyon şemsiyeler müşterilerin hizmet süresince korunmasını sağlıyor. Bu hizmet prestiji artırıyor, logo baskısı sayesinde zihinlerde yer ediniyor.

Promosyon Şemsiye Modelleri

Promosyon şemsiye modelleri renk ve fonksiyonellik açıdan birden fazla çeşide sahiptir. Firmaların reklam çalışmasına göre tasarlanabilen şemsiyeler, şık hediyelere dönüştüğünde tamamen kurumsal görünüyor. İşte eşantiyon şemsiye modellerine dair detaylar.

Otomatik

Şemsiyenin sap kısmındaki bir tuşa dokunmak şemsiyenin tamamen açılmasını ve kapanmasını sağlar. Bu modeller otomatiktir, kullanıcılara pratik bir hizmet verir. Otomatik şemsiye promosyon kapsamında fark renk seçenekleriyle hazırlanabilir. 

Yarı otomatik

Yarı otomatik şemsiye promosyon yelpazelerinin sevdiği bir ürün tasarımına sahiptir. Bu modeller küçük formda olur genellikle ve tutma yerindeki düğmeye basılarak açılır, kapanırken el desteğine ihtiyaç duyar.

El fenerli şemsiye

Promosyon şemsiye modellerinin dikkat çekici bir ürünüdür. Şemsiyenin sap kısmı aynı zamanda el feneridir. Akşam saatlerinde şemsiye kullanacak olan kişiler için yolu aydınlatan etkiye sahiptir.

Protokol

Protokol şemsiyesi aynı zamanda vale şemsiyesi olarak da bilinir. Birkaç kişiyi rahatlıkla koruyacak genişliktedir. Baston formunda uzun bir tasarımı bulunur. Genellikle kamu kurumlarında, lüks otellerde, restoranlarda ve şirketlerde tercih edilir.

Şık ve İşlevsel Promosyon Şemsiye Fiyatları

Gündelik yaşamda küçükten büyüğe herkesin ihtiyaç duyduğu şemsiyeler, en kaliteli tasarımlarla On Net şemsiye sayfamızda sizleri bekliyor. En sevilen kışlık promosyon ürün olması nedeniyle şemsiye modelleri renk ve tasarım anlamında sürekli gelişiyor. Firmanızın tanıtımını ihtiyaca çözüm sağlayan doğru ürünlerle yapmak istiyorsanız logo baskılı şemsiyeler ideal olabilir. On Net, ekonomik promosyon şemsiye modelleriyle yıl boyunca cazip fırsatlar sunuyor. Hemen inceleyin, beğendiğiniz modelleri kurumsal promosyon ürüne dönüştürmek için siparişinizi oluşturun.

Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr