Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

Promosyon Termoslarla Keyif Zamanı!

Promosyon Termoslarla Keyif Zamanı!

İşe giderken, tatile çıkarken, kampa giderken, araba yolculuğu yaparken yani aslında günlük hayatın birçok noktasında keyfine önem verenlerin ihtiyaç duyduğu bir ürün olan termoslar, promosyon ürün olarak da mükemmel bir alternatif… Hem uzun süre kullanılacak bir ürün olması, hem müşterilere gerçek bir fayda sağlaması nedeniyle markaların mutlaka değerlendirmesi gereken promosyon termoslar, fonksiyonelliği ve modern tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Geniş bir kitleye hitap edebilmesi nedeniyle promosyon ürün seçiminde kararsız kalan şirketlerin kurtarıcısı olan promosyon termoslar, farklı sektörlerdeki markaların promosyon ürün anlamında buluştuğu ortak nokta oluyor. Şirket çalışanlarına da müşterilere ya da bayi ve acentelere de vermek için ideal bir hediye olan bu promosyonlar, marka sadakatinin ve tabii ki marka bilinirliliğinin artmasını sağlıyor.

İş adamlarından öğrencilere, sahada çalışanlardan ev hanımlarına uzanan geniş bir hedef kitleye hitap edebilmesiyle farkını ortaya koyan promosyon termos bardakların, tüm promosyon ürünlerde olduğu gibi kaliteli olması çok önemli! İçerisinde içecek muhafaza etmesi nedeniyle sağlığı doğrudan etkileyebileceğinden daha çok ön planda olan malzeme kalitesi, şirketlerin hedefledikleri algıyı bırakmalarında büyük rol oynuyor. Aksi takdirde hedef kitlede memnuniyetsizlik yaratmak ve onlara kalitesiz bir promosyon ürün vermek, onarılması çok daha zor sonuçlar doğurabilir.

Hem sıcak hem soğuk içeceklere uygun olan ve belirli süreler içerisinde ısılarını koruyan promosyon termos bardaklar, yaz kış her zaman kullanılabilmesiyle sadece sınırlı zamanlarda tercih edilmiyor; bu da şirketlerin reklamlarını tüm yıl boyunca yapmalarını sağlıyor. Evde yapılan sıcak kahveyi işe götürmenizi, özel olarak hazırladığınız çayla yolculuk yapmanızı ya da herhangi bir soğuk içeceği dilediğiniz yere taşımanızı sağlayan promosyon termoslar, iş yeri ya da şehir içi dışında kampta, plajda, ormanda yapacağınız aktivitelerde de yanınızda oluyor. Hedef kitlenin elinden düşüremeyeceği promosyon termos muglar sayesinde markaların logoları ve isimleri her zaman göz önünde olacağı için logo ve isim çalışmasının tasarımının iyi yapılmış olması ve tabii kaliteli bir baskıya sahip olması çok önemli!

        

Promosyon termoslar konusundaki zengin ürün çeşitliliğimiz ve baskı kalitemizle müşterilerimize pek çok alternatif sunabiliyor ve her bütçeye uyacak farklı seçenekler verebiliyoruz. Çelik termoslar, seramik termos muglar, devrilmez termoslar, porselen termos muglar en çok tercih edilen promosyon ürünler arasında yer alıyor. Hediye olarak seçebileceğiniz bu promosyon termos bardaklarla müşterilere, bayilere, firma çalışanlarına özel bir jest yaparak marka değerinizi arttırabilirsiniz. Şekilden şekle, renkten renge girebilen ve farklı materyallerde üretilebilen promosyon termoslar içerisinden şirketinize ve hedef kitlenize en uygun promosyon ürünü bulmak ve pazarlama hedeflerine ulaşmak artık çok kolay!

Yorum Bırak
Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr