Arama
Filters

PROMOSYON ŞEMSİYELERLE MUTLU MÜŞTERİLERE KAVUŞUN!

PROMOSYON ŞEMSİYELERLE MUTLU MÜŞTERİLERE KAVUŞUN!

 

Promosyon seçimi anlamında, sonbahar ve kış aylarında tercih edilebilecek en etkili, en yararlı ve mantıklı ürünlerin başında gelen promosyon şemsiyeler, aynı zamanda pek çok firmanın ilk başta aklına gelen ve en çok kullandığı promosyon ürünler arasında yer alıyor. Hem herkesin ihtiyaç duyması, hem de fazlasıyla göz önünde olması nedeniyle bir yandan mevcut ve potansiyel müşterilere faydalı olan diğer yandan da her yerde görülebilmesiyle sınırsız bir reklam aracı gibi kullanılabilen promosyon şemsiyeler, aslında tahmin edilenden çok daha verimli bir pazarlama aracı!

 

Yağmurdan korunmak için kullanılan ve kadın-erkek, yaşlı-genç herkesin hayatında yer alan şemsiyenin, böylesine geniş bir potansiyele sahip olması, onun promosyon ürünler arasında öne geçmesini de sağlıyor. Markaların logolarıyla birlikte isimlerini promosyon şemsiyelerin üzerine bastırmalarıyla daha fazla sayıda potansiyel müşteriye ulaşılıyor ve satışlar artıyor. Tüm bunlar sayesinde düşük maliyet ile büyük kazanca ulaşan firmalar için promosyon şemsiyeler büyük bir avantaj sunuyor. Etkisini oldukça geniş bir zaman dilimi içerisinde koruması ve hiçbir sınırı olmaması nedeniyle süresiz bir reklam gibi düşünebileceğiniz promosyon şemsiyeler, pazarlama stratejinizi başarıya ulaştırıyor.

           

Neden Promosyon Şemsiye Seçmeliyim?

 

Oldukça uygun maliyetlere uzun süreli reklama sahip olmanın en verimli yolunu gösterdiği için yıllık pazarlama ve reklam çalışmalarınız içerisinde promosyon şemsiyeler yer vermelisiniz. Promosyon şemsiyeler ne kadar dayanıklı ve kaliteli olursa bu süre o kadar uzayacağından yıllarca kalabalık alanlarda kullanılacak ve sürekli reklamınızı yapacak bir ürün istiyorsanız bu detaylara önem vermelisiniz. Firmaların zarar görmemesi ve kötü bir reklama maruz kalmaması için de dikkat edilmesi gereken bu kalite detayı, promosyon ürün seçiminde belirleyici bir rol oynuyor. Kalite öncelikle promosyon şemsiyede kullanılan kumaşta kendini gösteriyor. Sonrasında da mekanizma ve kullanılan tellerin sağlamlığı geliyor.

 

Farklı farklı renkleri ve modelleriyle onlarca değişik seçenek sunan promosyon şemsiyelerin üzerine marka logoları, yüksek kalite baskı ile basılabildiği gibi tamamen markanın kurumsal renklerini taşıyan bir şemsiye de tasarlanabiliyor ve hedef kitlede kalıcı bir etki bırakılıyor. Baston şemsiyeler, firmalar tarafından en çok kullanılan promosyon ürünler arasında yer alırken kısa, otomatik şemsiyeler de fonksiyonelliği ve modern duruşuyla müşteri tarafında hoş karşılanıyor. Günlük hayatın parçası olan, çok genel bir ürün olduğu için farklı iş kollarından birçok şirketin tercih ettiği promosyon şemsiyeler, kısa bir sürede istenilen sonuca ulaşılmasını sağlıyor ve hem potansiyel hem de mevcut müşteri sayısını arttırıyor.

Yorum Bırak
Kategoriler
Blog arşiv