Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

PANDEMİ İLE POPÜLER OLAN ÜRÜNLER

PANDEMİ İLE POPÜLER OLAN ÜRÜNLER

PANDEMİ İLE POPÜLER OLAN ÜRÜNLER

Pandemi süresi boyunca okul ve iş hayatında önemli ve köklü değişimler hayatımıza girdi. Hemen hemen her firma “Yeni normal” adı altında yeniden yapılandı. Kurumsal firmalardan KOBİ’lere kadar her şirket, çalışanların sağlığı ve hijyeni için mesai saatlerini, çalışma şartlarını ve koşulları radikal değişime uğradı. Sosyal mesafeyi korumak için uzaktan çalışma, uzaktan eğitimle öğrenim görme prensibini benimseyen çoğu ülke, dijital çözümler sayesinde hem iş sürekliliğini sağlamakta hem de çalışanların ve öğrencilerin sorunsuz bir şekilde birbirleri ile bağlantı kurmasını kolaylaştırarak günlük hayatlarında gerçekleştirmeye alışık oldukları profesyonel ve sosyal etkileşimi kurmalarına yardımcı olmaktır

 Bu zorlu pandemi sürecinde çalışanların morali ve motivasyonu dikkate alındı ve ona göre düzenlemeler yapıldı. Bazı şirketler evden çalışmaya yönelirken, bazı şirketler ofisleri kullanmaya devam etti. İki durumda da çalışanın rahat bir şekilde çalışma koşulları düşünülerek çalışma koşulları ve şartları geliştirildi. Buna yönelik olarak, şirketlerin satın alma birimleri de promosyon ürünler toplu alımlar gerçekleştirdiler.

 Pandemi, tüm dünya üzerinde çoğu sektörü olumsuz etkilerken, e-ticaret dünyasında ise bir yükselmeye sebep oldu. İnsanların fiziki temastan kaçınması, sokağa çıkma yasaklarının uygulanması, belirli bir süre kapalı kalan ya da kısmi çalışan mekanlar gibi uygulanan yasaklarla fiziksel ticaret durma noktasına geldi ve e-ticarete yönelim arttı. Boş vakitlerinde, ihtiyaç doğdukça, alışverişe gidemeyen tüketici internet üzerinden alışverişe yöneldi bu da bazı ürünlere olan talebi oldukça arttırdı.

Promosyon Hijyenik Ürünler

 Toplantıların, görüşmelerin internet üzerinden yapılmasıyla, insanların evde karantinada uzun süre kalmasıyla bazı ürünlere rağbet arttı ve çok fazla satılmaya başladı. Özellikle bluetooth kulaklık, hoparlör, bilek destekli mouse pad, sırt minderilaptop bölmeli sırt çantası gibi ürünler evden çalışan personelin rahatını sağlamak ve motivasyonunu arttırmak için çokça tercih edildi. Bunlara ek olarak salgına karşı koruma sağlaması adına maske, eldiven, kolonyael dezenfektanı gibi hijyenik ürünler de ciddi sayılarda alıcı buldu. Şirketler tanıtım ve pazarlama faaliyetleri kapsamında kimi zaman özellikle satın aldıkları maskelere firmalarının logo baskılarını yaptırdılar. Promosyon ürünler gün geçtikçe çok daha fazla tercih edilmeye başlandı.

 Pandemi doğrultusunda değişen yaşam koşulları ile, evden çalışan personel ya da online derse giren öğrencinin olmazsa olmazı kulaklıklar en çok aranan ürünlerden oldu. Toplantılar ya da görüşmeler için bluetooth kulaklık ve bluetooth hoparlörler büyük kolaylık sağladı ve kaliteli iletişimin vazgeçilmezi haline geldi. Bu teknolojik ürünler evde, okulda, ofiste rahatlıkla, yüksek kalitede hem derslere hem toplantılara katılımı kolaylaştırdı ve pandemi sürecinin en çok ihtiyaç duyulan ürünlerinden oldu. Firmalar kaliteli promosyon ürünler yaptırmaya yöneldiler.

Promosyon Kurumsal Hediyelik Ürünler

 Evde kaldıkça doğan ihtiyaçlar arasında sırt minderibilek destekli mouse pad gibi ürünler rahat bir şekilde çalışmak için tercih edildi. Kendi evlerinde de olsa çalışanların uzun süre bilgisayarla ilgilenmesi ve masa başında oturması rahatsız edici gelmesine karşın üretilen bu ürünler, çalışan motivasyonu ve rahatını düşünülerek üretilmiş olup hem evden çalışan personel hem de ofislere gitmeye devam eden çalışanlar için motivasyon ve konfor kaynağı olmuştur. Evden işe, işten eve bilgisayarlarını, içeceklerini ve işlerini sürekli yanında taşıyan çalışanlar için ihtiyaç haline gelen laptop bölmeli sırt çantaları ve çelik termos, plastik termosmug ve su şişeleri de bu zorlu pandemi süresince büyük ihtiyaç haline gelmiştir ve promosyon ürünler olarak da fazla sayıda alıcı bulmuştur.

 Hastalıktan korunmak için kural haline gelen maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları doğrultusunda maske, lastik eldiven, dezenfektankolonya gibi ürünlerin kullanımı zorunlu hale gelmiştir. Şirketler kendi logoları ve baskılarını kullanarak hem tanıtım hem hijyen amaçlı promosyon ürünlerin üretimine veya satın almalara da başlamıştır. Bu süreçte dünyada neredeyse herkesin maske ve hijyenik ürünleri kullanması sebebiyle bu tarz ürünlerin satışı muhteşem sayılara ulaşmıştır. Gittiğimiz bir şirkette, okulda, alışveriş mağazasında kendi logoları olan maskeleri çokça görürüz ve kullanırız. Bu süreçte en fazla kullanılan ürünün üzerine bastırılan logo şirketler için mükemmel bir tanıtım ve pazarlama faaliyeti haline gelmiştir. Bu yüzden promosyon ürünler bu süreçte şirketler tarafından inanılmaz tercih edilmiştir.

Yorum Bırak
Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr