• Ana Sayfa
  • Ürün Kategorileri
  • Blog
  • Hakkımızda
  • Markalar
  • Satın Al
RSS

Blog

MARKALI PROMOSYON ÜRÜNLER

Markalı Promosyon Ürünler

 

Müşterilerinize, çalışanlarınıza ya da bayilerinize vermeyi planladığınız promosyon ürünlerin etkisini daha da arttırmayı planlıyorsanız markalı ürünlerden yardım alabilirsiniz. Prestijli duruşu ve kalitesiyle hedef kitlenin gözünde artı bir değer kazanan markalı promosyon ürünler üzerine, şirketinizin ya da markanızın logosunu basarak farkındalık yaratmanız mümkün. Mevcut müşteriler kadar potansiyel müşterileri de çemberine alan bu tarz hediyeleri, markanızın pazarlama ve tanıtım faaliyetleri içerisinde mutlaka kullanmalısınız. Marka değerinin yükseltilmesinde ekstra bir gücü bulunan markalı promosyon ürünler, hedef kitlenin ilgisini çektiği kadar merak da uyandırır.

 

Ürünün hedef kitle ile uyumu da çok önemli olduğundan hedef kitleniz ile uyumlu olacağına emin olduğunuz ürünleri seçmeye dikkat etmelisiniz. Markalı promosyon ürünlerin teknoloji ağırlıklı aksesuarları, günümüz dünyasında herkesin ihtiyaç duyduğu ve kullandığı ürünler arasında yer aldığından hedef kitlenin ihtiyaçlarını tespit etme konusunda riske girmemiş ve beğeniyi garanti altına almış olursunuz.

 

Bu markalardan biri olan Anker, hoparlörden kulaklığa, powerbank’ten telefon tutucuya uzanan ürünleriyle global alanda lider bir markanın aksesuarlarını, şirket logonuzla bir araya getirmenize fırsat tanıyor. Aynı zamanda hedef kitlenize fonksiyonel, kaliteli ve markalı bir promosyon hediye vermenizi de sağlayan bu ürünler, marka logolarının yüksek kalite ile basılmasına ve gerçek renklerin, detayların aynı şekilde korunmasına da izin veriyor. Promosyon ürünler söz konusu olduğunda çok önemli bir noktayı temsil eden bu durum,  hafızalarda yer bulan logoların aynı şekilde kullanılmasını sağlıyor.

 

Markalı promosyon ürünler konusunda iddialı bir diğer marka Trust da teknolojik aksesuarlarıyla dikkat çekiyor. Kablosuz şarj cihazı, mouse, kulaklık, klavye, hoparlör, tablet tutucu vb. ürünlerle ön planda olan markanın promosyon hediyelerini, cep telefonu satan bir marka da bir teknoloji şirketi de ünlü bir spor giyim markası da kullanabilir. Aynı şekilde dünyaca ünlü Logitec ve Ttec markalarının teknolojik aksesuarları da benzersiz birer promosyon ürün olmaya aday oluyor.

 

Teknolojik ürünler dışında bakım ürünleri, laptop çantaları, sırt çantası gibi ürünlere sahip olan Goldmaster markasını da promosyon ürünleriniz için kullanabilirsiniz. Firmanıza değer katacak, memnuniyeti arttıracak, satış oranlarını güçlendirecek bu markalı promosyon ürünlerle başarılı bir pazarlama stratejisi ya da sadakat projesi yürütebilirsiniz.

YILBAŞINA ÖZEL PROMOSYON ÜRÜNLER

Yılın en renkli, en hareketli, en keyifli gününe doğru adım adım ilerlerken tatlı bir hediye telaşı da etrafı sarıyor. Birçok kurumsal firmanın karşı karşıya kaldığı bu telaş durumuna ilaç gibi yetişen promosyon ürünler, hedef kitleyi 12’den vurabilmesi ve bir kişiye ulaşmasıyla birlikte aynı anda çok geniş bir kitleye erişebilmesiyle farkını ortaya koyuyor. Promosyon ürünlerin ortak özelliği olan bu durum, şirketlere büyük bir avantaj sağlarken aynı zamanda ürünlerin gücünü de arttırıyor.

 

Hedef kitleye göre seçilmesi gereken yılbaşı promosyon ürünleri; müşterilerinizi, bayilerinizi, iş ortaklarınızı ya da çalışanlarınızı düşündüğünüzü göstermenin en güzel ve etkili yollarından biri... Yılbaşı ruhunu onlarla paylaşmak için harika bir araç olan promosyon hediye, ne kadar kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun olursa marka ya da şirket adına o kadar önemli olacağından yılbaşı promosyon ürünlerinde bu detaya en az ürünün tasarımı kadar dikkat etmek gerekiyor. Logo basımına uygun olan ve bu yönüyle hem hedef kitlenin, hem potansiyel müşteri kitlesinin aklında iz bırakan ürünler, sayısız seçeneğe sahip olması sayesinde müşterilerin aklındakini bulmasını kolaylaştırıyor.

 

İster renkli ve eğlenceli, ister klasik ve ciddi yılbaşı promosyon ürünleriyle hedef kitlenize ulaşmanız mümkün. Burada önemli olan hedef kitlenin demografik özelliklerini, mesleğini, ilgi alanlarını bilmek, onları iyi tanımak ve nelerden hoşlanabileceklerini öngörmek! Mesela çalışanlarınıza iş hayatlarında kullanacağı bir hediye vermek isterseniz kalem, masa saati, kartvizitlik, laptop çantası, defter, ajanda vb. ürünleri değerlendirebilirsiniz. Eğer müşterileriniz için bir yılbaşı promosyon ürünü düşünüyorsanız yılbaşını çağrıştıran kırmızı ürünlere ağırlık verebilirsiniz. Bu; kırmızı bir sırt çantası, kırmızı bir termos, kırmızı bir şemsiye, kırmızı bir kulaklık ya da sweatshirt olabilir. Seçenekleri bu gibi birçok ürünle çoğaltabilirsiniz.

 

Seyahat ürünlerinden ev aksesuarlara, tekstil ürünlerinden oto aksesuarlarına, ofis ürünlerinden teknolojik aksesuarlara uzanan geniş bir ürün gamına sahip olmasıyla yılbaşı promosyon ürünlerinde önemli bir yardımcı olan On-Net, hem kurumsal firmaların yeni yıl telaşına hem markaların yılbaşı konseptli hediye arayışına çözüm buluyor. Marka logolarını basabileceğiniz promosyon ürünlerle müşterilerinize ya da çalışanlarınıza birbirinden özel yılbaşı hediyeleri verebilirsiniz!

LÜKS VE KLAS PROMOSYON VIP SETLER

Prestij sahibi, seçkin promosyon ürünlerden bahsedildiğinde akıllara ilk olarak gelen VIP setler, klas ve kaliteli tasarımlarıyla fark yaratıyor. Ürün içeriklerinden kutu tasarımlarına kadar her detayı ile şirketlerin ya da markaların hedef kitlelerini, müşterilerini etkilemede ayrı bir güce sahip olan promosyon VIP setler, firmaların kalitesini yansıtma konusunda da oldukça başarılı. Potansiyel ve mevcut müşterileri, en sadık müşterilere dönüştürme konusunda iddialı olan bu setler, birçok seçenekle çeşitlendirilebilmesi sayesinde farklı kitlelere uyarlanabiliyor. Kalem ve defterden ya da kol düğmesinden oluşan klasik bir set ile iş adamlarına; pasaport kılıfından, bagaj etiketinden, cüzdandan oluşan bir seyahat setiyle bir turizmciye ya da reklamcılara ulaşabilen promosyon VIP setler, her durumda karşısındakini etkisi altına alıyor ve hedefine ulaşıyor.

 

Özel tasarımlarıyla hedef kitlenin kendini özel ve değerli hissetmesini sağlayan VIP setler, özellikle markaların kaybetmek istemediği önemli müşterileri olduğunda devreye giriyor. Yılbaşını ya da doğum gününü kutlarken müşterinizi hatırladığınızı gösterecek bir promosyon ürün seçip, ona gönderdiğinizde sadece kendini çok mutlu ve özel hissedecek bir müşteriye kavuşmayacak aynı zamanda şirketinize tahmin edeceğinizden çok daha fazla kâr getireceksiniz. Promosyon VIP setler, doğru şekilde seçildiğinde ve doğru hedef kitleye gönderildiğinde şirketler, birbirinden değerli pek çok marka elçisine de sahip olacağından çok daha geniş bir kitleye ulaşacak ve kesinlikle marka değerleri yükselecektir. Bütçe olarak diğer promosyon ürünlere kıyasla yüksek olmasına rağmen kurum kalitesini ve değerini yansıtmada inanılmaz bir güce sahip olan promosyon VIP setleri; şirket çalışanlarının, müşterilerin, bayilerin sadakatini arttırmak, onları motive etmek ve daha da geniş kitlelere ulaşmak için kullanılıyor.

 

VIP setlerden bahsedildiğinde akıllara ilk olarak defter-kalem setleri gelse de bunlarla sınırlı olmayan On-Net promosyon koleksiyonu, zengin seçenekleri ve farklı alternatifleri ile her ihtiyacı karşılıyor. Seyahat cüzdanından powerbank’e, kol düğmesinden pasaport kılıfına, mücevher çantasından manikür setine, tasarım defterlerden iPad çantasına, kartvizitlikten anahtarlığa, usb’den ajandaya uzanan birbirinden klas ürün çeşitliliğine sahip setleri ve şık hediye kutularıyla ön planda olan promosyon VIP setlerimiz, şirketleri istenilen hedeflere ve başarıya ulaştırıyor.

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN PROMOSYON SIRT ÇANTALARI!

Gelmiş geçmiş en kullanışlı çanta modellerinden biri olması nedeniyle herkes tarafından tercih edilen ve severek kullanılan sırt çantaları, en başarılı ve etkili promosyon ürünlerin başında geliyor. Kadın-erkek, iş adamı-öğrenci ayrımı olmayan ve her yaştan, her meslekten insanın hayatında yer bulan sırt çantaları ile şirketinizin reklamını çok başarılı şekilde yapabilirsiniz. Hedef kitlenize uygun, kaliteli, sağlam ve şık bir promosyon sırt çantası seçerek, hiç beklemediğiniz yerlerde ve zamanlarda bile reklamınızı devam ettirebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir parça olması nedeniyle promosyon ürünler arasında öne çıkan bu çantalar, farklı sektörlerdeki marka ve şirketler tarafından tercih edilebilmesiyle de dikkat çekiyor.

 

Spor çantası, okul çantası, iş çantası ya da seyahat çantası olarak kullanmaya uygun olan promosyon sırt çantaları, fonksiyonelliği ile ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu kanıtlıyor. Ofise giden bir çalışanın da üniversiteye giden bir öğrencinin de kamp yapmaya giden bir doğaseverin de sırtında görebileceğimiz bu çok fonksiyonlu çantalar, şirketlerin reklamları için sınırsız bir alan yaratıyor. Seyahate giderken insanların yanına mutlaka aldığı parçalardan biri olması nedeniyle hem yurtdışındaki hem yurtiçindeki seyahatlerde kullanılan sırt çantaları sayesinde reklamınız bir Avrupa ülkesinde bile görülebilir. Özellikle global bir markanız varsa bu yönü kesinlikle işinize yarayacaktır. Promosyon sırt çantasının her yerde kullanılmasını istiyorsanız öncelikle kalitesine çok önem vermeli, sonrasında hedef kitlenizin seveceği bir tasarım seçmelisiniz. Birbirinden farklı kumaş seçeneği ve farklı formlarıyla karşımıza çıkabilen promosyon sırt çantaları, markaların renklerine göre tasarlanabiliyor ve marka logolarını üzerinde taşıyabiliyor.

 

Hem iç kısmındaki hem dış kısmındaki bölüm ve cepleriyle birçok ihtiyacı karşılayan sırt çantaları konusunda geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan On-Net, bu sayede şirketlerin birbirinden farklı isteklerini karşılayabiliyor. Keçeden dizayn edilen tasarım çantalar, çekçek özellikli sırt çantaları,  su geçirmez sırt çantaları, notebook bölmeli çantalar bunlardan sadece birkaçı… Uzun yıllar keyifle kullanılacak, dayanıklı ve modern promosyon sırt çantaları için doğru adrestesiniz! Reklamınız; sokakta, alışveriş merkezlerinde, okulda, tatilde, ofiste kısacası her yerde olsun istiyorsanız aradığınız promosyon ürünün çok yakınınızda olduğunu söyleyebiliriz.

PROMOSYON TERMOSLARLA KEYİF ZAMANI!

İşe giderken, tatile çıkarken, kampa giderken, araba yolculuğu yaparken yani aslında günlük hayatın birçok noktasında keyfine önem verenlerin ihtiyaç duyduğu bir ürün olan termoslar, promosyon ürün olarak da mükemmel bir alternatif… Hem uzun süre kullanılacak bir ürün olması, hem müşterilere gerçek bir fayda sağlaması nedeniyle markaların mutlaka değerlendirmesi gereken promosyon termoslar, fonksiyonelliği ve modern tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Geniş bir kitleye hitap edebilmesi nedeniyle promosyon ürün seçiminde kararsız kalan şirketlerin kurtarıcısı olan promosyon termoslar, farklı sektörlerdeki markaların promosyon ürün anlamında buluştuğu ortak nokta oluyor. Şirket çalışanlarına da müşterilere ya da bayi ve acentelere de vermek için ideal bir hediye olan bu promosyonlar, marka sadakatinin ve tabii ki marka bilinirliliğinin artmasını sağlıyor.

                                        

İş adamlarından öğrencilere, sahada çalışanlardan ev hanımlarına uzanan geniş bir hedef kitleye hitap edebilmesiyle farkını ortaya koyan promosyon termos bardakların, tüm promosyon ürünlerde olduğu gibi kaliteli olması çok önemli! İçerisinde içecek muhafaza etmesi nedeniyle sağlığı doğrudan etkileyebileceğinden daha çok ön planda olan malzeme kalitesi, şirketlerin hedefledikleri algıyı bırakmalarında büyük rol oynuyor. Aksi takdirde hedef kitlede memnuniyetsizlik yaratmak ve onlara kalitesiz bir promosyon ürün vermek, onarılması çok daha zor sonuçlar doğurabilir.

 

Hem sıcak hem soğuk içeceklere uygun olan ve belirli süreler içerisinde ısılarını koruyan promosyon termos bardaklar, yaz kış her zaman kullanılabilmesiyle sadece sınırlı zamanlarda tercih edilmiyor; bu da şirketlerin reklamlarını tüm yıl boyunca yapmalarını sağlıyor. Evde yapılan sıcak kahveyi işe götürmenizi, özel olarak hazırladığınız çayla yolculuk yapmanızı ya da herhangi bir soğuk içeceği dilediğiniz yere taşımanızı sağlayan promosyon termoslar, iş yeri ya da şehir içi dışında kampta, plajda, ormanda yapacağınız aktivitelerde de yanınızda oluyor. Hedef kitlenin elinden düşüremeyeceği promosyon termos muglar sayesinde markaların logoları ve isimleri her zaman göz önünde olacağı için logo ve isim çalışmasının tasarımının iyi yapılmış olması ve tabii kaliteli bir baskıya sahip olması çok önemli!

 

Promosyon termoslar konusundaki zengin ürün çeşitliliğimiz ve baskı kalitemizle müşterilerimize pek çok alternatif sunabiliyor ve her bütçeye uyacak farklı seçenekler verebiliyoruz. Çelik termoslar, seramik termos muglar, devrilmez termoslar, porselen termos muglar en çok tercih edilen promosyon ürünler arasında yer alıyor. Hediye olarak seçebileceğiniz bu promosyon termos bardaklarla müşterilere, bayilere, firma çalışanlarına özel bir jest yaparak marka değerinizi arttırabilirsiniz. Şekilden şekle, renkten renge girebilen ve farklı materyallerde üretilebilen promosyon termoslar içerisinden şirketinize ve hedef kitlenize en uygun promosyon ürünü bulmak ve pazarlama hedeflerine ulaşmak artık çok kolay!

PROMOSYON ŞEMSİYELERLE MUTLU MÜŞTERİLERE KAVUŞUN!

 

Promosyon seçimi anlamında, sonbahar ve kış aylarında tercih edilebilecek en etkili, en yararlı ve mantıklı ürünlerin başında gelen promosyon şemsiyeler, aynı zamanda pek çok firmanın ilk başta aklına gelen ve en çok kullandığı promosyon ürünler arasında yer alıyor. Hem herkesin ihtiyaç duyması, hem de fazlasıyla göz önünde olması nedeniyle bir yandan mevcut ve potansiyel müşterilere faydalı olan diğer yandan da her yerde görülebilmesiyle sınırsız bir reklam aracı gibi kullanılabilen promosyon şemsiyeler, aslında tahmin edilenden çok daha verimli bir pazarlama aracı!

 

Yağmurdan korunmak için kullanılan ve kadın-erkek, yaşlı-genç herkesin hayatında yer alan şemsiyenin, böylesine geniş bir potansiyele sahip olması, onun promosyon ürünler arasında öne geçmesini de sağlıyor. Markaların logolarıyla birlikte isimlerini promosyon şemsiyelerin üzerine bastırmalarıyla daha fazla sayıda potansiyel müşteriye ulaşılıyor ve satışlar artıyor. Tüm bunlar sayesinde düşük maliyet ile büyük kazanca ulaşan firmalar için promosyon şemsiyeler büyük bir avantaj sunuyor. Etkisini oldukça geniş bir zaman dilimi içerisinde koruması ve hiçbir sınırı olmaması nedeniyle süresiz bir reklam gibi düşünebileceğiniz promosyon şemsiyeler, pazarlama stratejinizi başarıya ulaştırıyor.

 

Neden Promosyon Şemsiye Seçmeliyim?

 

Oldukça uygun maliyetlere uzun süreli reklama sahip olmanın en verimli yolunu gösterdiği için yıllık pazarlama ve reklam çalışmalarınız içerisinde promosyon şemsiyeler yer vermelisiniz. Promosyon şemsiyeler ne kadar dayanıklı ve kaliteli olursa bu süre o kadar uzayacağından yıllarca kalabalık alanlarda kullanılacak ve sürekli reklamınızı yapacak bir ürün istiyorsanız bu detaylara önem vermelisiniz. Firmaların zarar görmemesi ve kötü bir reklama maruz kalmaması için de dikkat edilmesi gereken bu kalite detayı, promosyon ürün seçiminde belirleyici bir rol oynuyor. Kalite öncelikle promosyon şemsiyede kullanılan kumaşta kendini gösteriyor. Sonrasında da mekanizma ve kullanılan tellerin sağlamlığı geliyor.

 

Farklı farklı renkleri ve modelleriyle onlarca değişik seçenek sunan promosyon şemsiyelerin üzerine marka logoları, yüksek kalite baskı ile basılabildiği gibi tamamen markanın kurumsal renklerini taşıyan bir şemsiye de tasarlanabiliyor ve hedef kitlede kalıcı bir etki bırakılıyor. Baston şemsiyeler, firmalar tarafından en çok kullanılan promosyon ürünler arasında yer alırken kısa, otomatik şemsiyeler de fonksiyonelliği ve modern duruşuyla müşteri tarafında hoş karşılanıyor. Günlük hayatın parçası olan, çok genel bir ürün olduğu için farklı iş kollarından birçok şirketin tercih ettiği promosyon şemsiyeler, kısa bir sürede istenilen sonuca ulaşılmasını sağlıyor ve hem potansiyel hem de mevcut müşteri sayısını arttırıyor.

PROMOSYON NEDİR?

Promosyon ürünleri

Şirketlerin pazarlama faaliyetleri ve satış stratejileri içerisinde mutlaka yer bulması gereken promosyon ürünler, potansiyel ve mevcut müşterilere markayı tanıtmak ve farkındalık yaratmak amacıyla gönderilen ürünlerdir. Genel hatlarıyla bakıldığında bu anlama gelen promosyon ürünler, aynı zamanda hedef kitleye ulaşmak için kullanılan en renkli ve yaratıcı yollar arasında yer alıyor. Rakiplerden ayrılmak, etkili bir reklam ve tanıtım çalışması yapmak, marka değerini yükseltmek için kullanılan promosyonun hem mevcut hem de potansiyel müşterilerle bütünlük sağlayabilmesi için onlara hitap edecek ürünlerin, doğru şekilde seçilmesi ve onların beğenisine sunulması gerekiyor.

 

Teknolojik ürünlerden tekstil ürünlerine, seyahat aksesuarlarından mutfak aletlerine kadar genellikle hayatın her alanına hitap edilebilen ürünler içerisinden tercih edilebilen promosyon ürünlerinin hedef kitlede merak uyandırması, fayda sağlaması ve ilgi çekmesi oldukça önemli! Bu nedenle promosyon ürünler, marka ve hedef kitle ile ne kadar uyumlu olursa elde edilen sonuç da o kadar başarılı oluyor. Mesela cep telefonu satan bir markanın, müşterilerine promosyon olarak işe yarayacağı ve uzun zaman boyunca severek kullanacağı bir powerbank ya da araç içi telefon tutucu vermesi, müşteri üzerinde istenilen algının yaratılmasını sağlıyor. Aynı şekilde ürünlerin özgünlüğü ve kalitesi de ayrı bir önem teşkil ediyor.

 

Stratejinin başarılı bir şekilde sonuç vermesi için ürün üzerine basılacak logonun baskısının da çok iyi kalitede olması ve markanın gerçek renklerini, en ufak detayı ile yansıtacak şekilde tasarlanması gerekiyor. Kendi içerisinde pek çok pazarlama çalışmasıyla iç içe geçirilebilen promosyon, firmalara değer kattığından; müşteri memnuniyeti artıyor,  hedef kitleye ulaşılıyor ve satış gücü desteklendiğinden potansiyel ve mevcut müşteriler, ürünleri daha çok satın alıyor. Promosyon ürünler, her bütçeye göre yapılabildiğinden düşük bir maliyetle de yüksek bir maliyetle de amaca ulaşmak mümkün! Önemli olan, promosyon ürünleri doğru seçebilmek.

PROMOSYON ÜRÜN SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLECEKLER

Hedef kitleye uyumlu promosyon ürün seçimi yapılması gerektiğinden şirketler, karşılarında ne kadar geniş ve kaliteli seçeneğin yer aldığı bir platform bulurlarsa o kadar kolay ve doğru karar verirler. Promosyon sektörü, günümüzde çok genişlediği ve yenilendiği için ajanda, anahtarlık, kalemin ötesine geçen promosyon ürünleri dünyası, her geçen gün daha da zenginleşmeye devam ediyor. Çantadan saate, gözlükten kıyafete, teknolojik aletlerden seyahat aksesuarlarına uzanan geniş bir skalaya sahip olan promosyon ürünleri, hem erkek hem de kadın müşteriler için uygun olabilen tasarımlarıyla hedef kitlenin dikkatini çekiyor.

 

Kurumların kalitesiyle, değerleriyle, tarzıyla bütünleşen, doğru seçilmiş promosyon ürünler, satışların ve marka bilinirliliğinin artmasında büyük rol oynayacağından bu ürünlerin üzerinde yer alan ve hafızalarda yer edinen logolar da önem kazanıyor. Logo basımına uygun tüm promosyon ürünlerle şirketlerin her ihtiyacını düşünen On-Net Promosyon Portalı, müşterilerine yenilikçi vizyonunun rehberliğinde, alışılmışın dışında ürünler sunuyor. Markalı ürünleri, geri dönüştürülebilir tasarımları, 3D ürünleri, kişiselleştirilebilir ürünleri ile farklılık yaratan bir promosyon portalı olan On-Net; müşteri, bayi ve firma çalışanlarını motive etmeyi, mevcut müşterileri korumayı, markaya değer katmayı ve markayı geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlıyor.