Çağrı Merkezi : 0216 404 11 33

Email : info@onnetb2b.com

Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Arama
Filters

Baskılı Promosyon Ürünleri

Baskılı Promosyon Ürünleri

Baskılı Promosyon Ürünleri

Firmalar, şirketler, bayiler ve de işverenler kendilerine en uygun olan sadakat programlarından bir tanesini seçtikten sonra, bu sadakat programlarının içinde yer alan bazı promosyon ürünlerini hediye etmek üzere kendi çalışanları ya da müşterileri için tedarik etmiş olur. Bunlardan bir diğeri de Baskılı Promosyon Ürünleri kategorisinde yer almaktadır.

Baskılı Promosyon Ürünlerinin en avantajlı özelliklerinden bir tanesi hediye olarak verilecek ürünün üzerine ilgili firmanın şirketin, işverenin vs. isteğe göre isimlerinin ya da logolarının basılabilmesidir. İşverenin ismini, logosunu görmek hatta bunların ilgili ürünlerin üzerlerinde bulunması bile, kendilerine bu hediyeleri veren işverenlerinin akıllarda kalıcı olarak kalmasını sağlayacaktır. Bu ürünler genel olarak belirli bir hizmet şartını tamamlamış çalışanlarına ve elemanlarına şirketler tarafından verilecektir. Bu ürünü elde eden çalışanlar büyük bir tatmin duygusuna erişeceklerdir. Gündelik ürünlerini dışarıda kullanan çalışanlar sadece kendi hizmetlerini gideren bu ürünlerden faydalanmakta kalmaz aynı zamanda da çalıştıkları işyerlerinin küçük bir de reklamını yapmış olurlar. Bu sayede iş dışında oldukları zamanlarda bile şirket adına bir reklam yaparlar, şirketin tanınırlığı ve bilinirliği artar. İşyeri adına bir güven algısını çalışanlara ve dışarıdaki insanlara aşılar. Muhtemel şirket müşterileri karşısında iyi bir prestije sahip olmasını sağlar. Bu ürünler kupa, bardak, su şişesi, termos, şemsiye, elektronik aletler, çanta, valiz, ofis eşyaları ve kırtasiye eşyaları gibi hediyelerden oluşmaktadır. Ürünlerin kullanışlı olması ve de gündelik kullanımlara uygun olması, aynı şekilde bir başka ürün kazanma isteğini kişilerde yaratacaktır. Sadece şirket dışında bu durum gerçekleşmez. Ofis içinde ekip arkadaşlarının güzel bir hizmet kazandığını gören diğer çalışanlar da aynı şekilde bu imkânlardan faydalanmak isteyecektir. Yani, çalışanlar arasında var olan rekabet ortamına bir yenisi daha eklenir. İşlerini gereken şekilde yerine getiren kişinin alabileceği bu ödüllere ulaşmak için daha özverili, daha dikkatli çalışacak olan şirketin elemanlar aynı zamanda da bu çalışmayı yapabilecekleri en kısa zamanda bitirmeye de özen göstereceklerdir.

Kısacası, Baskılı Promosyon Ürünleri şirketlerin ve firmaların kendilerini çalışanlarına hatırlatabilecekleri bir kategoridir. Şirkette bir bağlılık ve güven ortamının sağlanmasında yardımcı olur. Ürünlerin devamlı kullanımı hem ofis içinde hem de ofis dışında olumlu etkiler yaratır. Ofis içindeki kullanımı çalışanlar arasındaki rekabete bir yeni kategori daha eklemektedir. Ofis dışındaki kullanımları ise şirkete hem bir reklam olarak geri döner hem de saygınlığının ve prestijinin artmasını da sağlar.

Yorum Bırak
Hemen İletişime Geçin!
0216 4041133
Hemen Mail Gönder
info@on-net.com.tr