• Ana Sayfa
  • Ürün Kategorileri
  • Blog
  • Hakkımızda
  • Markalar
  • Satın Al

Reeder A8İ Q2 8" Tablet

Promosyon Ürün Kodu: REDO8IQ2
Marka: Reeder

Promosyon Ürün Açıklamaları

ENİ ANDROID DENEYİMİNİ TABLETİNİZDE YAŞAYIN

Android işletim sisteminin en güncel sürümünü sizlere sunan reeder A8i Q2, Android 7.0 Nougat ile beraber oldukça hızlı ve yenilikçi tablet deneyimini sizlere sunuyor. Android 7.0 Nougat ile beraber reeder A8i Q2’de aynı anda iki uygulamayı ekrana bölüştürebilir, en yeni mobil trendleri hızlı bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

A8i Q2 İLE SERİ HAREKETLER

Gücünü 64 bit desteğine sahip 1.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli MTK işlemcisinden alan reeder A8i Q2, 2 GB RAM ve Mali-450MP4 grafik işlemcisiyle beraber, segmentinde oldukça güçlü bir tablet. Güncel Android sürümü ve stabilite üzerine yoğunlaşılan yazılımın birleşimi, size seri hareketler yapma imkanı getirecek!

GÜNCEL TRENDLERDEN MAHRUM KALMAYIN

Kullanıcılarına en iyi ve en yeni Android deneyimini sunan reeder A8i Q2, zengin multimedya yetenekleriyle sizleri güncel trendlerden uzak tutmayacak. 8 Megapiksel çözünürlüğünde gelişmiş arka kamerası ile her anı etkileyici bir şekilde kaydedebileceksiniz. Ayrıca reeder A8i Q2’de, 2MP çözünürlüğünde bir ön kameraya da yer veriliyor.

ZENGİN BAĞLANTI VE DEPOLAMA SEÇENEKLERİ

WiFi, Bluetooth ve GPS bağlantılarıyla günümüzde popüler olarak kullanılan tüm bağlantı teknolojilerini destekleyen reeder A8i Q2, microSD kart desteği ile beraber dahili hafızayı artırma imkanı da bizlere sunuyor. Dahili olarak gelen 16 GB’lık hafıza, microSD kart ile daha da fazla artırılabiliyor.